Вокаліст Keane виганяє демонів

Нова тема   Відповісти    Музичний форум -> Поп-музика (попса)
Автор Повідомлення
Khorus

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 22, 2006 8:25 pm    Тема повідомлення: Вокаліст Keane виганяє демонів Відповісти цитуючи   

Вокаліст Keane виганяє демонів

Британське поп-тріо Keane змушене було переглянути графік свого літнього турне, виключивши з нього заплановані виступи на Ібіці, еденбургському фестивалі T On The Fringe i Vodafore в Дубліні. За офіційною версією, на такий крок довелося піти через „перевтому” вокаліста гурту, 27-річного Тома Чапліна. Через кілька днів після відміни концертів сам музикант розставив всі крапки над „і”, зізнавшись зі сторінок офіційного сайту гурту в тому, що він ліг в реабілітаційну клініку, щоб позбутися від алкогольної залежності.„Я все чіткіше усвідомлював, що в мене проблеми з алкоголем і медпрепаратами, а зараз зрозумів, що без професійної допомоги мені вже не обійтися, – пише Том. – Я відчуваю відчай з того, що нам доведеться розчарувати своїх фанів, але на даний момент мені потрібен час, щоб розібратися зі своїми проблемами і повернутися в звичну життєву колію.”Повідомляється, що курс реабілітації музикант проходить в тій же приватній лондонській клініці , а нещодавно загримів і фронтмен The Drcness Джастін Хоукінс. В такій компанії Тому Чапліну навряд чи доведеться сумувати.

Повернутися до гастрольної діяльності Keane планують вже до кінця вересня. В зв’язку з проблемами зі здоров’ям Тома Чапліна гурту доведеться дати старт своєму ткрк по США на кілька тижнів пізніше.
Догори
Переглянути профіль користувача   Відіслати приватне повідомлення               
KMV
Site Admin

ПовідомленняНаписане: середа грудня 12, 2007 8:38 pm    Тема повідомлення: горы Відповісти цитуючи   

найкращий Карпаты горнолыжные Карпати гірськолижні
Буковель мопед Карпаты мопед Карпати
Екстрім зимние Карпаты зимові Карпати
Гірські горы гори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Музичний форум -> Поп-музика (попса) Ваш часовий пояс: GMT + 3 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

ФОРУМИ ПРИКАРПАТСЬКОГО ПОРТАЛУ

Туристичний форум

Мобільний світ

Ігровий форум

Форум IFN