Nightwish

Нова тема   Відповісти    Музичний форум -> Рок-музика
Автор Повідомлення
Revenga

ПовідомленняНаписане: субота березня 31, 2007 8:09 pm    Тема повідомлення: Nightwish Відповісти цитуючи   

Цього разу обійдемся без біографії. Найтвішів я дуже люблю. Це перша група на якій я помішалась на довго. Але як-не-як Таря в моїх очах була ідеальною і після її відходу мій інтерес до групи трохи зменшився. Тим більше на той час я вже була чудово обізнана з їхньою творчістю і все старе почало помалу набридати. А недавно я почула шо їхньою новою солісткою стане...Вібеке Стене - солістка Трістаньї. Я краще промовчу що я думаю на рахунок цього. Я звичайно не проти Трістаньї але Вібеке в Найтвішах...нєа, шось воно не те...
Догори
Переглянути профіль користувача   Відіслати приватне повідомлення               
Revenga

ПовідомленняНаписане: четвер травня 24, 2007 9:17 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи   

І ЗВЕРШИЛОСЬ ЧУДО!!!!!!!!! Нарешті вони найшли собі нову солістку...Гарненька така (якби я вміла вставляти фотки, то показала б вам)...цікаво, як там в неї з вокалом. Ну, думаю шо скоро почуєм.
Догори
Борхес

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 25, 2007 10:13 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи   

солістка нова - супер..
ось фото...

picatom.com/5/02376-1.html

picatom.com/index.php?reff=587
Переглянути профіль користувача   Відіслати приватне повідомлення   Відіслати e-mail   Відвідати сайт учасника         
Revenga

ПовідомленняНаписане: субота травня 26, 2007 10:30 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи   

Борхес
Я тебе трошка розчарую...то не вона...на фотографії Вібеке Стене, бувша солістка Трістаньї. А новою солісткою Найтвішів стала Anette Olzon.
Ну не вмію я вставити зображення та й усьо. А її голос мона почути тут, скачавши семпл-Єва:

nightwish.com/en/files/audio
Догори
Revenga

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 06, 2007 11:57 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи   

Як вам новий альбом??
Я чесно кажучи не в захваті...
Цу вже не той добрий старий Найтвіш..
І навіть вже не павер...
Нє, ну вони там бабло не поділили чи шо, а ми бідні фанати мусим тут страждати....
І ДЕ СПРАВЕДЛИВІСТЬ?????
Догори
Immortelle

ПовідомленняНаписане: неділя жовтня 14, 2007 9:55 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи   

Конечно новый альбом меня слегка разочаровал но все же старую солистку уже не вернуть, так что радуйтесь тому, что есть...Уважаемая Revenga, фанатизм плох в любом своем проявлении, будь ето музыка или религия,неважно что.Фанатики - это стадо баранов, так что...Извини конечно, но это факт.Проше прощения за русскийSmile
Догори
Revenga

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 21, 2008 1:02 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи   

Ехх...та я знаю, що погано. Але це вже стала частина мене самої. Та й тим більше в мене все в розумних межах))
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Музичний форум -> Рок-музика Ваш часовий пояс: GMT + 3 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

ФОРУМИ ПРИКАРПАТСЬКОГО ПОРТАЛУ

Туристичний форум

Мобільний світ

Ігровий форум

Форум IFN